• Wpisów:1419
  • Średnio co: 2 dni
  • Ostatni wpis:4 lata temu, 10:52
  • Licznik odwiedzin:48 616 / 3393 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
"Nienawidzę przeszłości. Po co te wspomnienia, te wszystkie sekundy, bóle i cierpienia ?" Unikat
 

 
http://krzykszeptem.tumblr.com/ zapraszam na mojego tumblr'a
 

 
"Łatwo coś stracić, a trudniej docenić." Bonson
 

 
"Wiesz, też mam uczucia, znam nawet te najwyższe. Lecz, gdy patrzysz na mnie milcząc, ja też milczę." Bonson
 

 
Nie mam siły. Teraz Ci się pewnie nasuwa pytanie 'przez co'? W takim razie powiem Ci.. Przez świat, w którym nie ma dla nas już miejsca, przez ludzi którzy z dnia na dzień coraz bardziej ranią, przez samą siebie oraz przez łzy które wylewają się codziennie z tych szarych tęczówek oka.
 

 
"Myślę pozytywnie, lekarz kazał myśleć pozytywnie . Myślę pozytywnie, nic mnie nie wkurwi dzisiaj. Idę, po prostu idę, spacer to dobry zwyczaj, wdech i kurwa wydech, i do dziesięciu zliczam." Sokół
 

 
Świat mnie przerasta. Nie przejmuj się , przecież to nic takiego.
 

 
Odejdź. Przecież to Ci tak dobrze wychodzi.
Odejdź. Wtedy kiedy ja najbardziej Cię potrzebuje.
Odejdź. Nie będziesz musiał znosić mego bólu.
Odejdź. Bo tak łatwiej.
 

 
Nienawidzę tego uczucia, gdy nagle czuje się przygnębiona. Bez żadnego ostrzeżenia, bez oczywistego powodu. Po prostu to się dzieje. Czuje się wtedy taka pusta i beznadziejna. Czuje się zmęczona. I kiedy ktoś pyta Cię: Co jest nie tak ? Nie potrafisz odpowiedzieć, bo nic nie przychodzi Ci do głowy. Wtedy zaczynasz nad tym myśleć i nie jesteś w stanie odpowiedzieć na to pytanie w racjonalny sposób..
 

 
Wiesz co najbardziej boli? Świadomość, ze nie potrafisz wypowiedzieć co Cię rozpierdala, choć tak naprawdę bardzo tego pragniesz. Świadomość, że tak naprawdę nie wiesz co jest nie tak, ale wiesz, że na pewno coś jest.
 

 
"jestem wrażliwą osobą, którą wszystko to co boli kryje głęboko w sobie. nie mam ochoty z nikim się tym dzielić a jeśli nawet nigdy nie powiem całej prawdy. może kogoś tym ranię, jeśli tak to przepraszam. siebie nie zmienię, taka jestem. możecie się jedynie domyślać, że coś jest nie tak. nie lubię jak się mnie naciska. czuje się z tym źle. nie lubię jak ludzie dopowiadają sobie różne historyjki na mój temat, albo gdy za wszelką cenę wiedzą wszystko lepiej ode mnie, nawet jeśli chodzi o kwestię uczuć. łatwo mnie zranić tylko nie daje sobie tego po sobie poznać. bo niby po co? kogo to obchodzi. czasem mam dość okłamywania samej siebie, ale jest to już coś do czego pomału się przyzwyczaiłam. nawet zaczynam to lubić. oszukuje siebie, i czuje się z tym dobrze. nawet jeśli trwa to krótką chwile. to taka mała odskocznia od tych wszystkich złych myśli, ludzi. lubię samotność. zawsze gdy mam jakiś problem wole zostać z nim sam na sam. uciec byle gdzie, założyć słuchawki i myśleć.."
 

 
"Zostawiłem te dni gorsze i zapominam do nich dróg, idę tam gdzie mój cel i dobrze wiem, że jeśli nie ja sam, nikt nie zatrzyma mnie!"Bob One
 

 
"Czy to ma sens? Nie wiadomo czemu ciągle tak uciekać od problemu" Bob One
 

 
"Nigdy nie ukrywaj tego co dręczy Cię, bo fałszywy uśmiech to najgorsza rzecz" Bob One
 

 
"Ja widzę nieraz jak to wszystko się rozmywa. Wczoraj było, dzisiaj nie ma, mówią - bywa, mówią - trzeba dalej żyć, a ty daj na luz przyjacielu" Bob One
 

 
http://superancka.pinger.pl/m/16228690#comment33807820

1.Ile masz lat?
Odp. Mam nieskończone jeszcze 15 lat
2.Czy lubisz grubsona?
Odp. ogólnie to nie mam nic do niego w sumie, znam kilka kawałków bardzo dobrze, ale to przez to ze kiedyś go słuchałam
3.Czy lubisz pograć w gry np;Minecraft?
Odp. Nie, nie lubię. Dlaczego? Bo każda z tych gier bardziej mnie irytuje niż daje przyjemność
4.Jakie lubisz gry?
Odp. Lubię grać w siatkówkę, wiem że nie o to chodziło , ale w takie gry na kompie nie gram, bo nie lubię
5.Jak według ciebie powinno się uczyć dzieci muzyki?
Odp. Powinni uczyć w sposób prosty. Opowiadać każdy gatunek z osobna, a przy okazji dla przykładu każdy zeby mógł sobie przynieść wybraną piosenkę z tego gatunku no itp
 

 
Często najlepsze chwile w życiu to te kiedy nic nie robisz, tylko zastanawiasz się nad swoim istnieniem, kontemplujesz różne sprawy. I tak kiedy na przykład mówisz, że wszystko nie ma sensu, to nie może do końca nie mieć sensu, bo przecież jesteś świadom, że nie ma sensu, a Twoja świadomość braku sensu nadaje temu jakiś sens. Rozumiecie o co mi chodzi? Optymistyczny pesymizm
 

 
"Śmierć jest tak blisko i niesie za sobą tak wielką obietnicę"Helen
 

 
"Ja wiem, że czasem lepiej zostać tak wewnątrz siebie, zamkniętym. Bo wystarczy jedno spojrzenie, żeby się rozkleić, wystarczy, że ktoś wyciągnie dłoń, by człowiek nagle poczuł, jaki jest kruchy, bezbronny, by wszystko się zawaliło jak piramida z zapałek"
 

 
"Nienawidzę depresji. Większej, mniejszej, krótkiej, mało ważne. Świadomość własnej słabości i tego, że nie potrafię zapanować nad samą sobą doprowadza mnie do jeszcze większego szaleństwa."
 

 
"Śmierć jest tak blisko i niesie za sobą tak wielką obietnicę"
 

 
"Poczucie rzeczywistości jest cienkie jak tafla lodu na jeziorze po odwilży. Wypełniamy nasze życie hałasem, światłem i ruchem by o tym zapomnieć .."
 

 
"Na pewno nie łatwo, ale warto iść przed siebie . Wszystko to co zrobisz zależy tylko od ciebie." Leon
 

 
“-szczerze to ja nie rozumiem samobójców , bo , żeby żyć trzeba mieć odwagę ,a samobójcy to tchórze, tchórze i narcystyczni egoiści , którzy myślą,że wszystko kręci w okół nich, jak można odebrać sobie najcenniejszy skarb jaki się mam, jak można zrobić sobie to i zrobić to najbliższym ludziom? ja tego nie rozumiem i nie chce tego rozumieć , przecież życie jest po to ,żeby dawać jak najwięcej innym ludziom.”